درب سرویس بهداشتی

درب ضد آب | درب حمام

 

 درب سرویس بهداشتی ضد آب امروزه یکی از پرکاربردترین متریال های بکار رفته در یک ساختمان می باشد و به دلیل جذب پایین رطوبت این نوع درب ها  دارای تقاضا زیادی برای آنها هم در ساختمان های مسکونی و هم تجاری و مخصوصآ مراکز درمانی بر اساس قابلیت ضد عفونی کردن این درب ها با مواد ضد عفونی کننده و قابلیت شستشویی که دارا می باشند.درب ضد آب معمولا برای مصارف مسکونی ( درب اتاق یا در سرویس ) و برای  تجاری بیشتر برای  درب سرویس بهداشتی حمام و دستشویی استفاده شده و ضد اب بودن این درب های ضد آب بر دو دسته طبقه بندی میشود که آیا مغزی درب ضد آب را مواد ضد آب ساخته است یا اینکه درب ضد آب روکش ضد اب شده  !

در ضد آب

حال بر اساس این دو طبقه بندی در زیر به شرح مختصری از هر یک از این درب ضد آب ها میپردازیم:

درب ضد آب با مغزی ضد اب

درب ضد اب با مغزی ضد آب نیز به دو دسته   درب پلی وود و درب ضد آب پلیمری تقسیم میشود که هر دو نوع درب ضد آب به عنوان هم درب سرویس بهداشتی و هم برای درب استخر وسونا و مصارف صنعتی و بیمارستانی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.درب پلی وودی دربی است که مغز آن از چوب مسلح شده به مواد پلیمری درست شده است و تکنولوژی روز دنیا در آن بکار رفته و میتوان از  آن به عنوان  نسل جدید چوب  یاد کرد.که در انتها نیز روکشی  ار جنس پی وی سی روی آن کشیده (به وسیله چسب ممبران) تا خواص ضد آب بودن آن بیشتر شده ونیز بتوان به آن طرح وظلاهری شکیل داد.درب ضد آب پلیمری نیز دربی گفته شده که تمام پلیمر در ساختار آن استفاده شده و معمولا بدون طرح وبسیار ساده میباشند و از صفحه های  پلیمری ساخته شده است با ضخامت های متفاوت است

درب ضد آب لمینوکس

درب ضد آب با روکش ضد آب

درب ضد آب با روکش ضد آب معمولا از دو نوع درب MDF  و درب HDF  ساخته شده که در انتهای فرایند تولید ! رویه ای ضد آب بر روی ان وکیوم شده که خاصیت ضد آبی را به آن اضافه میکند

در ضد آّ سفید

درب ساختمانی با روکش پی وی سی به دو دسته کلی تقسیم میشود

درب MDF با رویه پی وی سی

درب MDF با رویه پی وی سی

 

درب ام دی اف با رویه پی وی سی

 دربی گفته شده که مغزی آن از  ام دی اف  است که نوعی فیبر مهندسی شده می باشد با چگالی متوسط و با رویه پی وی سی وکیوم شده روی آن تا از خراب شدن ان در اثر رطوبت جلوگیری شود و بتواند در محیط هایی با رطوبت بالا استقامت لازم را داشته باشد و به قول معروف درب ضد آب نامیده شده. بعد از این فرایند درب قابلیت استفاده در سرویس های بهداشتی وبه عنوان درب حمام  ویا هر نقطه از ساختمان که درب ضد آب لازم داشته باشد را دارا می باشد .حسن درب  ام دی اف  ضد اب این است که علاوه بر در ضد آب بودن هر طرحی را می توان روی آن انداخت و دست طراح باز می باشد(قبل از اضافه شدن لایه پی وی سی ) ولی استفاده از درب ام دی اف با روکش  پی وی سی  به عنوان درب حمام توصیه نمیشود بدلیل اینکه  ام دی اف  نسبت به دیگر مصنوعات  چوبی  مقاومت کمتری نسبت به آب دارد و برای درب حمام درب  اچ دی اف  با رویه  پی وی سی که در زیر به آن اشاره شده توصیه می شود

درب mdf با رویه ضد آب pvc

درب اچ دی اف با رویه پی وی سی

دربی گفته شده که مغزی آن از  اچ دی اف  میباشد که نوعی فیبر با چگالی حجمی بالا است و مقاومت نسبی بیشتری در برابر آب و ضربه از درب  ام دی اف  دارد که یک لایه  پی وی سی  روی آن کشیده می شود( برای ضد آب شدن بیشتر آن) و پس از آن میتوان آن را در رده درب ضد آب دانست ولی این ضد آب بودن به منزله صد درصد بودن نیست و به عوامل زیادی بستگی دارد که به توضیح آنها در زیر می پردازیم!یکی از مشکلات درب ضد آب با رویه اچ دی اف این است که درب اچ دی اف ضد آب رویه پوست پرتقلی مانند با همان ناهمواری ها دارد که شاید از نظر بعضی مصرف کننده ها که علاقه به سطحی صاف بروی درب خود دارند مورد پسند واقع نشود!

درب hdf با رویه pvc

درب ضد آب که به عنوان درب ضد آب فایبر گلاس سرویس بهداشتی و درب حمام  بیشتر شناخته شده است! (در بین مصرف کننده ها )همانطور که در بالا به آن اشاره شد انواع مختلفی دارد ولی بیشتر در خانه های ما از یک نوع آن استفاده شده که مقرون به صرفه می باشد و در عین حال مقاومت لازم را در برابر آب دارد  و  آن درب اچ دی اف با رویه پی وی سی می باشد ولی باید در نظر داشت که اگر می خواهید خیالتان راحت باشد !  درب ضد آب  را باید از برند های صاحب نام در کشور تهیه کرد به دلیل اینکه موارد بسیاری در کیفیت این نوع درب ضد آب دخیل می باشد که سعی می کنیم در پایین به آن اشاره کنیم:

جنس و ضخامت لایه پی وی سی درب حمام و درب سرویس بهداشتی

بعد از این که درب ضد آب خواه برای حمام و چه برای درب ضد آب سرویس دستشویی به ابعاد شما ساخته شد (در کارخانه) باید به درون دستگاه وکیوم فرستاده شود و لایه پی وی سی  روی آن وکیوم شود تا مقاومت لازم را در برابر آب داشته باشد شایان به ذکر است که این لایه  پی وی سی  که بصورت رول می باشد وارداتی هست و دارای ضخامت ها و کیفیت های مختلفی و به تبع آن قیمت های مختلفی دارد!

 در ضد آب | در ضد اب

درب ضد آب جدید

چسب ممبران بکار رفته برای ساخت درب ضد آب

همان طور که در بالا به آن اشاره شد درب حمام و درب سرویس بهداشتی وقتی می تواند مقاومت لازم را در برابر آب داشته باشد که یک لایه پی وی سی در داخل دستگاه وکیوم روی درب چسبانده شود ! وظیفه این چسباندن لایه روی درب برعهده چسب ممبران می باشد که یک چسب با پایه آّ می باشد و وقتی داخل دستگاه وکیوم در مواجه با حرارت تغییرات شیمایی داده و لایه پی وی سی را به درب می چسباند . باید در نظر داشت که این چسب وارداتی می باشد و دارای تکنولوژی خواص پلیمری و با بالا رفتن قیمت  دلار در سالهای اخیر تولید کننده های گم نام بیشتر سعی می کنند از چسب چوب به جای چسب ممبران استفاده کنند که کیفیت مطلوبی محصول خروجی نداشته!

چسب درب ضد آب

ضد آب شدن تمام قسمت های درب حمام

معمولا درب ضد آب فقط قسمت پشت و روی درب را با لایه پی وی سی مقاوم سازی میکنند و وقسمت به اصلاح نری درب خام گذاشته می شود (جایی که قفل نصب می شود وزبانه بیرون می آید)  که کاری اشتباه است ! مخصوصآ برای درب حمام و درب ضد آب سرویس بهداشتی که آبریز زیادی دارد! و توجیه تولید کننده ها هم این است که چون سطح مقطع این قسمت کم است در داخل دستگاه وکویم خوب لایه پی وی سی روی درب نمینشیند ! یا بعد از مدتی بلند می شود (به دلیل اسطحکاکی که با چهار چوب دارد) و تا حدودی هم درست است ولی باید برای آن فکری دیگر کرد چون برای یک درب ضد آب مخصوصا برای درب حمام لازم و واجب است و بدون آن درب حمام مقاومت لازم را ندارد و به عنوان درب ضد آب محسوب نمی شود!!

برای برطرف کردن این مشگل تیم فنی سپاهان درب برای درب های ضد آب از نوعی رزین خاص استفاده می کند که هم خاصیت ضد آب بودن را دراد و نیز ضمن هم رنگ بودن با رویه درب مقاومت لازم را در برابر اسطحکاک داشته و می تواند درب را کاملا ضد آب کند.

درب اتاقی جدید

قیمت درب ضدآب فایبرگلاس سرویس بهداشتی

قیمت درب پلاستیکی سرویس بهداشتی و درب حمام

درمورد قیمت  درب پلاستیکی سرویس بهداشتی و درب حمام باید گفت آیتم های زیادی در قیمت درب ضد آب تاثیر دارد  که می تواند شامل:

درب اتاق

 • نوع رویه کشده شده روی درب ضد آب

 • نوع مغزی درب ضد آب

 • ضخامت رویه که از فراورده های چوبی است

 • نوع شاسی کشی داخلی درب ضد آب و درب حمام

 • نوع چسب بکار رفته

و مواردی دیگر همچون استاندارد ساخته شدن درب ضد آب یا درب حمام! و این استاندارد بودن آیا استاندارد کارگاهی می باشد(که معمولا صاحب کارگاه استاندارد را خود تعین می کند) ویا استاندارد کارخانه ای است

درب حمام

 

انواع درب سرویس بهداشتی ضد آب:

 

درب سرویس بهداشتی ضد آب چندین نوع پرکاربرد دارد که در زیر سعی می ود به برخی از آنها اشاره کنیم

درب سرویس ای بی اس                                         

درب سرویس اچ دی اف    

درب سرویس پی وی سی

درب پلاستیکی سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی پی وی سی (درب سرویس بهداشتی pvc )

درب سرویس بهداشتی فایبرگلاس 

درب سرویس بهداشتی تمام پنل

 

 

 درب سرویس بهداشتی ای بی اس

یکی از انواع درب سرویس بهداشتی درب ای بی اس می باشد که بیشتر برای مصارف تجاری استفاده شده این درب های مقاوم در برابر آب از رویه مقاومی در برابر ضربه بهره می برند و می توان به راحتی آن را برای درب سرویس بهداشتی عمومی استفاده کرد! معمولا لایه خارجی ضد آب این درب ها حدود 2میل ضخامت داشته و بسیار مقاوم هستند

 

درب های سرویس بهداشتی pvc 

درب های سرویس بهداشتی pvc یکی از پر طرفدار ترین و پرفروش ترین درب های سرویس بهداشتی به حساب می آید و به دلیل خاصیت ضد آب بودن  لایه پی وی سی که روی این درب ها کشیده می شود می توان هر درب با هر نوع برامدگی و هر طرح فرو رفتگی را با این لایه پی وی سی ضد آب کرد!پس بنابراین تنوع درب سرویس بهداشتی پی وی سی نیز به این ترتیب بیشتر از درب های سرویس بهداشتی دیگر خواهد بود!

bathroom-door

درب سرویس بهداشتی عمومی

درب های سرویس بهداشتی عمومی باید از جنس فایبرگلاس یا پلی وود باشد تا مقاومت لازم را در برابر استفاده نادرست و خصمانه ! افراد را داشته باشد ! اگر درب سرویس بهداشتی عمومی درب مستحکمی نباشد شما باید 2-5 سال بعد درب سرویس بهداشتی عمومی را تعویض کنید!

درب ارزان سرویس بهداشتی                                   

 درب سرویس بهداشتی ارزان قیمت  

درب های سرویس ارزان قیمت معمولا از رویه های ABS ساخته می شود . یعنی روی درب MDF یا درب HDF یک لایه ورق ABS کشیده شده تا مقاومت درب را در برابر رطوبت بالا ببرد!                                                  

 

                  درب سرویس بهداشتی ارزان قیمت          

 

قیمت درب چوبی سرویس بهداشتی ضد آب                                                      

قیمت درب سرویس ضد اب                                                 

درب سرویس بهداشتی ارزان قیمت 

 

همه موارد بالا که به آن اشاره شد و سوالاتی است که شما در وب سایت شرکت سپاهان ثبت کرده اید! گویای این مطلب است که دقدقه مشتریان امروز درب سرویس بهداشتی قیمت است! و به دلیل بالا رفتن قیمت ارز در این روزها نمیتوان قیمت دقیقی وثابتی برای آن در نظر گرفت! ولی به طور کلی می توان گفت :

درب های پلاستیکی سرویس بهداشتی بر اساس مقاومت و ضد آب بودنشان دارای قیمت های متفاوتی می باشند! گرانترین نوع این درب ها درب پلی وود  می باشد! و شما ابتدا برای فروشندگان درب سرویس بهداشتی مشخص کنید که برای کجا و چه متراژی میخواهید درب سرویس بهداشتی را استفاده کنید و چه انتظاری از یک درب سرویس بهداشتی دارید تا قسمت فروش درب سرویس بهداشتی (پرسنل فروش) بتوانند بر اساس نیاز شما و انتظار شما ! شما را راهنمایی کنند

قیمت درب تاشو سرویس بهداشتی                                       

 

 قیمت درب تاشو سرویس بهداشتی براساس قیمت دو لنگه درب ضد آب محاسبه شده (معمولا درب تاشوی سرویس بهداشتی دو لنگه است) وبعلامه لولا های متصل کننده این دو درب از نوع خاص می باشد ! شایان به ذکر است که کوچک شدن عرض درب های تاشو سرویس بهداشتی در قیمت تاثیری نداشته و تا عرض یک متر درب سرویس بهداشتی به یک قیمت محاسبه شده                                    

 

طرح جدیدترین مدل درب سرویس بهداشتی جدید

 درب سرویس بهداشتی شیک جدید                         

 درب های جدید سرویس بهداشتی

شاید شما از آن دسته طراحان دکوراسینی باشید که بدنبال جابجایی مرزهای طراحی و به دنبال طرح سرویس بهداشتی شیک و جدید!  و جدید ترین درب سرویس بهداشتی جدید باشد و یا حتی طرحی در ذهن خود دارید که میخواهید آن طراحی درب سرویس بهداشتی را جامه عمل بپوشانید! ما در مجموعه سپاهان درب این شرایط را برای شما فراهم آورده ایم و شما به راحتی می توانید طرح های خود را با ما اجرا کنید

 

 عکس درب سرویس بهداشتی  

 

 

 

 درب اتاقی و سرویس بهداشتی لوکس

 

                           

 

درب دوجداره سرویس بهداشتی                                             

 

درب های دوجداره سرویس بهداشتی چیز جدیدی نیست و معمولا درب هایی که از اچ دی اف ساخته می شوند به صورت دوجداره ساخته شده ! درب دوجداره سرویس بهداشتی زیاد جلوی صدا را نمگیرد و شما باید از درب ضد صدا مخصوص سرویس بهداشتی به همراه نوار لاستیک درب برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید                                        

 

                           

 NEW-BATHROOM-DOOR

                                     

درب چوبی سرویس ها                                           

درب سرویس بهداشتی چوب                                    

درب چوبی برای سرویس بهداشتی

درب چوبی سرویس بهداشتی معمولا برای منازلی استفاده می شود که سرویس بهداشتی بزرگی داشته باشند و آبریزی به درب نباشد! ونیز از تهویه خوبی برای جلوگیری از جمع شدن بخار آب برخوردار باشد ! در غیر این صورت ما به هیچ وجه درب چوبی سرویس بهداشتی را توصیه نمیکنیم!

درب چوبی سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی خانگی   

 

درب سرویس بهداشتی خانگی معمولا باید به ابعاد استاندارد 72 یا 62 ساخته شود و معمولا چهارچوب های فرانسوی پیش ساخته برای درب سرویس خانگی هم بر این اساس در بازار موجود است

 

 

درب سرویس و اتاق خواب  

 

معمولا درب سویس و اتاق خواب باید یک شکل باشد! ولی مواقعی که اشخاص نیاز به تعویض درب سرویس بهداشتی و حما پیدا می کنند ! اقدام به تهیه درب سویس و اتاق خواب به صورت هم زمان نمیکنند (به دلیل پایین آمدن هزینه ها) و اگر حتی بتوانند مدل درب های قبلی خود را در بازار پیدا کنند ! هیچ گاه درب رنگ شده با درب رویه پی وی سی یک شکل نخواهد بود! و رویه پی وی سی دنیایی با درب رنگ شده متفاوت است و این کار باعث بدشکل شدن منزل شما خواهد شد

 

 

 درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی

                                   

 

خرید درب سرویس بهداشتی                                    

خرید درب سرویس      

 

در خرید درب سرویس بهداشتی باید در نظر داشت که از درب ضد آب چه انتظاری دارید ! واین را با فروشنده درب سرویس درمیان بگذارید! اگر شما به دنبال یک درب مقاوم  در برابر آب هستید می توانید از نوع های ارزان قیمت درب سرویس بهداشتی و حمام  استفاده کنید. ولی اگر شما به دنبال ضد آب بودن کامل درب هستید(و آبریز به درب سرویس و حمام زیاد است) باید درب های سرویس پلی وود و ...... که مغز درب هم از جنس ضد آب می باشد خریداری کنید

 

                    

 

 درب سرویس بهداشتی ضد رطوبت تمام pvc                                        

درب ضد رطوبت سرویس بهداشتی 

درب سرویس دستشویی

 

همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد اگر شما به دنبال درب سرویس بهداشتی ضد رطوبت و یا درب ضد رطوبت هستید و آبریز زیادی ندارید بر روی درب ! همان درب های مقاوم در برابر آب سرویس بهداشتی برای شما کافی است ونیازی به هزینه کردن بیشتر برای نوع های درب سرویس بهاشتی گران قیمت ندارید

 

 bathroom-door-new

 

عرض درب سرویس بهداشتی    

 

عرض درب سرویس بهداشتی در دوسایز 72 و 62 در نظر گرفته شده و بر این اساس ساخته می شود. ولی شنا می توانید هر عرضی را تا یک متر سفارش دهید! و ما قابلیت ساخت حتی بیشتر از عرض یک متر را برای عرض درب سرویس بهداشتی را داریم

 

       

 

درب سرویس بهداشتی کوچک  

 

درب سرویس بهداشتی کوچک نباید کمتر از استاندار 62 سانتیمتری در عرض باشد و کمتر از این عدد نیز باید شما چهارچوب خود را توسط یک آهنگر تولید کنید و چهارچوب با کمتر از این اندازه در بازار به صورت آماده وجود ندارد

 

                                                              

 

درب سرویس بهداشتی لاکچری 

درب سرویس بهداشتی شیک مدرن 

بهترین نوع درب سرویس بهداشتی          

 

درب سرویس بهداشتی لاکچری یا از جنس پلی وود است یا از جنس هلی گلاس ساخته می شود و باید این نکته را در نظر داشت که کلیه درب های منزل یا محل مورد نظر باید متحدالشکل باشد.معمولا درب های سرویس بهداشتی لاکچری و لوکس از ارتفاع بلند تری نسبت به درب های سرویس بهداشتی معمولی برخوردار هستند و این گونه درب ها از نوع ام دی اف خارجی درست شده اند و طرح های برجسته خاصی دارند.درب های ضد آب لوکس به دلیل اینکه بیشتر برای سرویس های بهداشتی با ابعاد بزرک بکار میروند واین جور سرویس های بهداشتی معمولا آب ریز خیلی کمی به درب سرویس بهداشتی دارند! معمولا یا از رویه های ضد آّ در آن استفاده نمیکندد و یا فقط در طرف داخل یا قسمتی که 

 

 LUXURY-BATHROOM-DOOR

 

ابعاد درب سرویس بهداشتی مسکونی

درب سرویس بهداشتی ابعاد                                        

حداقل عرض و ابعاد درب سرویس بهداشتی

 

 ابعاد درب سرویس بهداشتی را می توان در هر ابعادی درنظر گرفت ولی بهتر است این ابعاد کمتر از درب های دیگر باشد که تشخیص درب سرویس بهداشتی و درب اتاق برای مهمان های شما و افراد تازه وارد به محل و یا منزل شما راحت باشد! معمولا ابعا استاندارد برای درب سرویس بهداشتی و درب حمام 62 یا 72 سانتیمتر می باشد

درب ضد آب لاکچری

نمونه درب سرویس بهداشتی                                 

 

      

 نمونه درب سرویس بهداشتی

 

بورس درب سرویس بهداشتی

بورس درب سرویس بهداشتی در هر شهری مکانی خاص می باشد ولی شاید بورس درب سرویس بهداشتی ضد آب در استان تهران کرج میباشد                                 

 

بهترین درب سرویس بهداشتی 

شاید بتوان گفت بهترین درب سرویس بهداشتی درب های سرویس بهداشتی پلی وود می باشند که ضمن اینکه رویه بیرونی درب ضد آب است لایه های داخلی آن نیز از مواد  پلیمری ضد آب ساخته شده که مقاومت درب را در برابر آب کامل خواهد کرد                                            

 

                

 

درب پلاستیکی سرویس بهداشتی قیمت                                       

درب سرویس بهداشتی پلاستیکی  

درب سرویس بهداشتی پلاستیکی لفظی است که بعضی از افراد در هنگام قیمت گرفتن از تیم فروش شرکت سپاهان درب استفاده کی کنند و ما شاهد زیاد شدن استفاده از این کلمه در تماس های مشتریان هستیم وباید به این نکته اشاره کرد که اگر منظور از از درب سرویس بهداشتی  پلاستیکی درب سرویس بهداشتی رویه پی وی سی باشد که قیمت آن مشخص و قابل اراعه می باشد ولی اگر منظور از درب سرویس بهداشتی پلاستیکی درب با ورق های تمام پی وی سی باشد باید به این نکه اشاره کرد که این ورق های پی وی سی که به مانند ورق های mdf شانزده میلیمتری می باشند !قابلیت نصب بر روی چهارچوب های درب های معمولی (چهارچوب فرانسوی) را ندارند وحتی لولاهای آن نیز باید از جنس لولاهای بازویی باشند!

 

    درب پلاستیکی سرویس بهداشتی                             

 

درب تاشو سرویس بهداشتی   

درب تاشو سرویس بهداشتی معمولا برای جاهایی که محدودیت نصب درب کامل را دارد استفاده شده! بعضی مواقع در هنگام طرای ساختار و چینش ساختمان شخص محاسبه کننده در ابعاد در ابعاد درب سرویس بهداشتی اشتباه محاسباتی کرده و ابعاد روشویی را درنظر نمیگیرند و در هنگام  اجرای درب درب به طور کامل باز یا بسته نمی شود! و مجبور به استفاده از درب تاشو سرویس بهداشتی شده! که ما آن را توصیه نمیکنیم! درب تاشی سرویس بهداشتی بعد از یک مدت دچار مشکل شده و باید تراز و رگلاژ شود ! و احتیاج به تعمیر و نگهداری دوره ای دارد! ما پیشنهاد می کنیم در این مواقع از درب ریلی یا درب کشویی استفاده کنید

 

                                          

اندازه و ابعاد چهارچوب درب سرویس بهداشتی                                    

چهارچوب درب سرویس بهداشتی اگر هم جنس خود درب سرویس بهداشتی نباشد ( ضد آب نباشد) و آهنی باشد باید در پوشش دادن پروفیل آن با مواد ضد زنگ دقت لازم را کرد! در غیر این صورت بعداز مدتی چهار چوب درب سرویس بهداشتی دچاره زنگ زدگی شده و دفرمه می شود!

اندازه چهارچوب درب سرویس بهداشتی و ابعاد درب سرویس بهداشتی را می توان هر عددی در نظر گرفت ولی باید این نکته را در نظر گرفت که این ابعاد باید کمتر از دربهای دیگر ساختمان درنظر گرفته شود تا درب سرویس بهداشتی محسوس تر و مشخص تر باشد از درب های دیگر!

اندازه و ابعاد چهارچوب درب سرویس بهداشتی

عرض اندازه و ابعاد درب سرویس بهداشتی

خرید درب سرویس بهداشتی                                    

خرید اینترنتی درب سرویس بهداشتی                                      

راهنمای خرید درب سرویس بهداشتی  

در خرید درب سرویس بهداشتی باید ابتدا به این نکته توجه داشت که از درب سرویس بهداشتی چه انتظاری را دارید؟ آیا درب مقاومم سرویس بهداشتی لازم دارید یا درب کاملا ضد آب! و بعد نسبت به خرید آن اقدام کنید. در خرید اینترنتی درب سرویس بهداشتی به این نکته باید توجه داشته باشید که داخل عکس وب سایت های اینترنتی تمام زوایای درب سرویس بهداشتی مخصوصا رویه آن به طور کامل مشخص نیست و حتما از تیم فروش اینترنتی درب سرویس بهداشتی بخواهید عکس های باکیفیت و از تمام زوایا برای شما ارسال کنند (معمولا عکس های باکیفیت حجم زیادی دارند و در وب سایت ها به دلیل زیاد شدن زمان بارگزاری سایت استفاده نمی شوند)

طرح درب سرویس بهداشتی                                                                                 

طراحی طرح های درب سرویس بهداشتی

طرح های درب سرویس بهداشتی بسیارمتنوع است! و شرکت سپاهان درب قابلیت این را دارد هرگونه طراحی درب سرویس بهداشتی شما را جامع عمل بپوشاند !

سفارش درب سرویس بهداشتی      

سفارش درب سرویس بهداشتی معمولا یک هفته زمان بر می باشد و شما در زمانبندی های خود باید این یک هفت را برای آماده شدن درب سرویس بهداشتی درنظر بگیرید

طراحی درب سرویس بهداشتی

شهرهای دارای نمایندگی:

درب سرویس بهداشتی مشهد|درب سرویس بهداشتی ارزان کرج|درب سرویس بهداشتی در اهواز|درب سرویس بهداشتی شیراز|فروش درب سرویس بهداشتی شرق تهران|فروش درب سرویس بهداشتی شیراز|فروش درب سرویس بهداشتی غرب تهران|درب سرویس بهداشتی کرمان|قیمت درب سرویس بهداشتی در کرج|درب سرویس بهداشتی قم|درب سرویس بهداشتی ارزان کرج|درب سرویس بهداشتی کرج|درب سرویس بهداشتی اهواز|درب پی وی سی سرویس بهداشتی شیراز 

 عبارات مرتبط:                                      

 درب سرویس بهداشتی منزل|درب سرویس بهداشتی وکیوم|درب سرویس بهداشتی وحمام|درب سرویس بهداشتی ویلا|درب سفید سرویس بهداشتی|درب سرویس بهداشتی ساده|درب ضد آب سرویس بهداشتی|درب سرویس بهداشتی فروش|درب سرویس بهداشتی فروشگاه|فروش درب سرویس بهداشتی غرب تهران|قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی غرب تهران

لینک های مفید:

 درب ضد حریق | درب کشویی | درب ریلی | درب چوبی |  درب اتاق | درب ضد سرقت استیل | درب پلی وود | درب لابی |

درب ضد حریق | درب ضد سرقت سفید | درب استیل | درب ضد سرقت ترک | درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت فلزی |  درب ضد سرقت قیمت | درب اتاق سرور درب ضد سرقت ارزان

مطالب بیشتر

درب ضد آب یا درب pvc 

 • درب داخلی میلانو درب داخلی و سرویسی طرح میلانو رویه کاستومانای ترک در ابعاد استاندار 72-82-92 باهوی 6 سانتیمتری قابلیت روکش شدن و تبدیل به درب ضد آب دارد تصویر مربوط به درب تمام چوب با طرح میلانو می باشد.

  1,089 تومان 1,111 تومان 2% موجود
  47 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب داخلی مادرید درب داخلی و سرویسی طرح مادرید رویه کاستومانای ترک در ابعاد استاندار 72-82-92 باهوی 6 سانتیمتری هانی کامب کامل قابلیت روکش شدن و تبدیل به درب ضد آب دارد

  6 تومان موجود
  41 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب داخلی و سرویسی طرح دو قاب رویه کاستومانای ترک در ابعاد استاندار 72-82-92 باهوی 6 سانتیمتری هانی کامب کامل قابلیت روکش شدن و تبدیل به درب ضد آب دارد

  9 تومان 9 تومان 2% موجود
  37 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب داخلی و سرویسی طرح چهار قاب رویه کاستومانا ترک در ابعاد استاندار 72-82-92 باهوی 6 سانتیمتری هانی کامب کامل قابلیت روکش شدن و تبدیل به درب ضد آب دارد

  1,089 تومان 1,111 تومان 2% موجود
  37 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب ضد آبABS درب ضد آب با رویهABS (دربabs) درب ضد آب با رویه ضد خش درب ضد آب با رویه مقاوم در برابر رطوبت درب ضد آب به ابعاد مشتری درب ضد آب به ضخامت 7 سانتی متر درب ضد آب با رزین دور درب یاabs  فیلم کوناهی از درب ضد آب به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه سالانه درب وپنجره 

  12 تومان موجود
  37 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب ضد آب بیسکویتی درب ضد آب از جنس  MDF با رویه PVC درب ضد آب MDF وطرح بیسکویتی CNC در ضد اب با رنگ بندی متنوع درب ضد آب با قابلیت ساخت دور کوب همرنگ درب ضد آب با شاسی چوب و رویه MDF و وکیوم شده با  یک لایه روکش PVC

  11 تومان موجود
  39 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • درب ضد آب MDF درب ضد آب از جنس MDF رویه درب ضد آب از جنس PVC درب ضد آب با قابلیت ساخت با 14 رنگ متفاوت در ضد آب با قابلیت ساخت به عنوان درب اتاق و درب ساختمانی

  12 تومان موجود
  31 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف