درب ضد سرقتpt002

9 تومان

9 تومان به ازای 1

22

درب ضد سرقت 2 لنگه | درب ضد سرقت 1.5 لنگه

 جنس رویه درب ضد سرقت دو لنگه :  پی  وی سی یا چوب یا لمینوکس باشد

 ساخت به ابعاد مشتری و انتخاب جنس و طرح و رنگ رویه

قابلیت شخصی سازی یراق درب ضد سرقت یک ونیم لنگه

چهارچوب درب ضد سرقت 2 لنگه با دو سایز 14 و 18 سانتیمتر

درب ضد سرقت دو لنگه دارای دو قفل مجزا و عایق صدا و حرارت

قابلیت نصب دورکوب هم رنگ درب ضد سرقت دولنگه

 روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید

100 قلم

تولیدکننده

  • ( 31 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

درب ضد سرقت 2 لنگه | درب ضد سرقت 1.5 لنگه

درب های ضد سرقت یک ونیم لنگه و درب ضد سرقت دولنگه معمولا برای درب ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که بتوانند بازشویی بزرگتر در اختیار اهالی ساختمان قرار دهند ولی درب ضد سرقت یک ونیم لنگه معمولا برای درب ضد سرقت آپارتمانها ساخته میشوند که مالکان آنها تمایل به داشتن بازشویی بزرگتر از استاندارد در ورودی منزلشان دارند و معمولا  درب های ضد سرقت یک ونیم لنگه هر دو لنگه آن با قابلیت باز شونده ساخته می شود(به در خواست مشتری)

ابعاد و اندازه درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت دو لنگه ای

هر ابعادی را می توان برای درب ضد سرقت یکو نیم لنگه و درب ضد سرقت دو لنگه در نظر گرفت و ساخت ولی معمولا ابعاد درب ضد سرقت 2 لنگه و درب ضد سرقت یک و نیم لنگه به شرح زیر می باشد:

ابعاد درب ضد سرقت 2 لنگه:

درب ضد سرقت دو لنگه را می توان تا ابعاد 210 در عرض ساخت و معمولا درب ضد سرقت دولنگه بازشویی دولنگه مساوی دارد و درب ضد سرقت دولنگه به صورت قرینه ساخته می شود!

درب ضد سرقت دو لنگه

ابعاد درب ضد سرقت یک ونیم لنگه:

معمولا درب های ضد سرقت بزرگتر از عرض 115 سانتیمتر را درب های غیر استاندارد می نامیم و تیم فروش سپاهان درب سعی بر آن دارند که وقتی مشتری تمایل به ساخت درب ضد سرقت بزرگتر از 115 سانتیمتر دارد را به سمت درب ضد سرقت یک ونیم لنگه سوق دهند تا حداقل از معایب درب ضد سرقت غیر استاندارد بکاهند و مشتری در آینده به دردسر نخورد! درب ضد سرقت یک ونیم لنگه به صورت غیر متقارن و حد اکثر تا ابهاد 150 ساخته می شود. درب ضد سرقت یک ونیم لنگه می تواند دارای هر دولنگه بازشو باشد و یا یک لنگه ثابت و یک لنگه متحرک باشد! که ما معمولا در بخش فروش سپاهان درب  به مشتری ها برای اینکه درب ضد سرقت یک ونیم لنگه یک لنگه ثابت مقاوم  تر از درب ضد سرقت یک ونیم لنگه  دولته بازشو متحرک می باشد پیشنهاد میکنیم سفارششان یک لنگه متحرک باشد تا مقاومت درب ضد سرقت بیشتر باشد!

درب ضد سرقت یک ونیم لنگه

علت استفاده از درب های ضد سرقت یک ونیم لنگه؟

درب ضد سرقت یک ونیم لنگه معمولا به دو دلیل مورد نیاز مشتری می باشد:

اول  -مشتری تمایل دارد درب به اندازه درب موجودش ساخته شود و کنده کاری و تخرب به حداقل برسد! معمولا این گونه موارد در هنگام بازسازی های خانه های قدیمی که بازشوهای درب ها بیشتر از 130 سانتیمتر هستند (درب موجود قدیمی مشتری) از طرف مشتری در خواست شده

دوم  -مشتری تمایل دارد بازشویی بیشتر از استاندارد در ورودی منزلش یا ساختمان اداریش داشته باشد تا بتواند لوازم بزرگ را به راحتی به داخل ساختمان انتقال دهد!

درب ضد سرقت یک ونیم لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه بزرگ

درب ضد سرقت دولنگه بزرگ به دربی اطلاق شده که ابعادش بیشتر از 210 باشد و معمولا تیم فروش سپاهان درب سعی به تغییر این درب ها به درب ضد سرقت سه لنگه و یا درب ضد سرقت چهار لنگه دارند به لیل اینکه درب ضد سرقت دو لنگه بزرگی که از 220 در عرض بیشتر شود باید طول لنگه ها ی درب ضد سرقت از حالت نرمال خارج شود و همین امر باعث شده درب ضد سرقت دو لنگه بزرگ به خاطر سازه فولادی که داخل هر لته درب(در لنگه درب) است مخصوصا در بازشو ها ! درب بیش از اندازه سنگین شود و به مرور زمان افتادگی پیدا کند درب و باز وبسته شدنش با مشگل مواجه شود!

درب ضد سرقت سه لنگه

درب ضد سرقت سه لنگه سفید

درب ورودی دو لنگه ضد سرقت

معمولا درب ضد سرقت ورودی ساختمان باید از جنسی ساخته شود که فرسایش روی آن کمترین تاثیر را داشته باشد! که معمولا درب ضد سرقت استیل و درب ضد سرقت بارویه لمینوکس یکی از بهترین گزینه ها برای درب ضد سرقت دو لنگه درب ورودی می باشد

درب ضد سرقت دولنگه استیل

مدل درب ضد سرقت دولنگه ترک

هر طرح و مدل درب ضد سرقت دولنگه را می توان از روی درب ضد سرقت تک لنگه ساخت! فقط نیاز به دو رویه از همان طرح برای هر یک از لته های درب می باشد! فقط باید درنظر داشت که طرح و مدل درب ضد سرقت ترک اصل از کشور ترکیه وارد شده باشند و برگ ترخیص گمرک داشته باشند ابعاد و طرح های ثابتی دارند وقابلیت به سایز و طرح ساختن برای مشتری و به سفارش مشتری ندارد! و معمولا هر سال طرح ومدل درب ضد سرقت دولنگه ترک تغییر کرده و نمونه های جدیدی به مدل های درب ضد سرقت دو لنگه اضافه شده

درب ضد سرقت 3 لنگه

درب ضد سرقت فلزی چینی دو لنگه 

درب ضد سرقت چینی دو لنگه هم ابعاد ثابتی دارند و هم شکل های آنها محدود می باشند! درب ضد سرقت فلزی چینی دو لنگه معمولا ابعادر در حدود 125 در عرض دارند که بیشتر سایز ابعاد درب ضد سرقت یک ونیم لنگه به حساب می آید! درب ضد سرقت فلزی چینی دو لنگه معمولا کیفیت پاینی دارند و امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت ارز خرید آنها توجیه اقتصادی نداشته !

درب ضد سرقت چینی یک ونیم لنگه

درب ضد سرقت فلزی دولنگه

لیست قیمت درب های ضد سرقت یک ونیم لنگه  دو لنگه

قیمت درب های ضد سرقت دو لنگه |  قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

در مورد قیمت درب ضد سرقت دو لنگه و قیمت درب ضد سرقت یک ونیم لنگه باید گفت که این گونه درب ها معمولا قیمت های متفاوتی دارند و آیتم های زیادی در قیمت درب های ضد سرقت دو لنگه و درب ضد سرقت یک ونیم لنگه تاثیر دارد ! که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

درب ضد سرقت دو لنگه کارخانه ای !

درب ضد سرقت دولنگه یا درب ضد سرقت یکونیم لنگه تولید یک کارخانه باشد و یا تولید یک کارگاه قیمت آن متفاوت است به دلیل اینکه کارگاه ها استانداردی برای تولید خود ندارند می توانند از هر گونه مواد اولیه ای برای تولید درب ها استفاده کنند!

نوع رویه درب ضد سرقت دو لنگه

نوع رویه درب ضد سرقت یک ونیم لنگه و درب ضد سرقت دو لنگه بر وری قیمت درب ضد سرقت دولنگه و درب ضد سرقت یک ونیم لنگه تاثیر بسیار زیادی دارد و هر چه رویه برجستگی بیشتری داشته باشد و از مواد طبیعی مانند چوب بیشتر در آن بکار گرفته شده باشد می تواند قیمت بیشتری آن درب ضد سرقت دولنگه و درب ضد سرقت یک ونیم لنگه داشته باشد! علاوه بر این رویه های وارداتی به دلیل بالا بودن قیمت ارز و همچنین هزینه های گمرک و باربی تا ارسال این رویه ها به ایران باعث بالا رفتن درب ضد سرقت دولنگه و درب ضد سرقت یکونیم لنگه تولید شده از آنها می شود

نوع رویه درب ضد سرقت

اندازه درب ضد سرقت یک ونیم لنگه و دو لنگه

اندازه درب ضد سرقت دو لنگه و درب ضد سرقت یک ونیم لنگه می تواند در قیمت تمام شده درب ضد سرقت 1.5 لنگه و درب ضد سرقت 2 لنگه تاثیر زیادی داشته باشد و هر چه ابعاد درب ضد سرقت دولنگه و درب ضد سرقت 1.5 لنگه بیشتر باشد وزن فلز بکار رفنه در آن که از فولاد می باشد بیشتر شده و تاثیر این افزایش وزن فولاد می تواند بسیار زیاد باشد! در ضمن درب ضد سرقت 2 لنگه و درب ضد سرقت یک ونیم لنگه هر چقدر بزرگتر باشد مساحت و چگالی رویه نیز بیشتر شده و این نیز بر روی قیمت تاثیر دارد!

قفل و یراق درب ضد سرقت دو لنگه

قفل درب ضد سرقت یکی از ایتم هایی است که تاثیر خیلی زیادی در قیمت تمام شده درب ضد سرقت 1.5 لنگه ترک و درب ضد سرقت 2 لنگه ترک دارد که می تواند نقش تعین کننده ای در قیمت تمام شده درب ضد سرقت 1.5 لنگه و درب ضد سرقت 2 لنگه داشته باشد!

قفل و یراق درب ضد سرقت

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه ترک

درب ضد سرقت 1.5 لنگه ترک و درب ضد سرقت 2 لنگه ترک معمولا قیمت بالاتری نسبت به درب ضد سرقت 1.5 لنگه ایرانی و درب ضد سرقت 2 لنگه ایرانی دارد و هزینه های گمرک و باربری و  قیمت ارز باعث شده که قیمت درب ضد سرقت 2 لنگه ترک و درب ضد سرقت 1.5 لنگه ترک قیمت خیلی بالایی در بازار داشته باشند!

درب ضد آب | درب ضد حریقدرب کشوییدرب ریلیچسب ممبراندرب چوبی |  درب اتاقدرب ضد سرقت استیل | درب پلی ووددرب لابی |

درب ضد حریق | درب ضد سرقت سفید | درب استیل | درب ضد سرقت ترک | درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت فلزیدرب ضد سرقت قیمت | درب اتاق سرور |درب ضد سرقت ارزانعبارات مرتبط :

 درب ضد سرقت دو لنگه اصفهان | خرید اینترنتی درب ضد سرقت دو لنگه | خرید درب ضد سرقت دو لنگه |درب ضد سرقت دو لنگه قیمت |درب ضد سرقت فلزی دو لنگه | ابعاد درب ضد سرقت 2 لنگه | درب ضد سرقت 1.5 لنگه

سلام محمودی گرامی :
‎درب ضدسرقت به دربی گفته می شود که علاوه بر ممانعت از ورود سارقین، بتواند عایقی مناسبی برای سرما،حرارت و رطوبت نیز باشد . تولید درب ضد سرقت باید به گونه ای باشد که در شرایط اقلیمی مورد استفاده کاملا مقاوم باشد. به عنوان مثال میتوان از دربهای ضد سرقت ساده فلزی که از دو ورق فولادی به ضخامت یک میلیمتر در هر دو طرف درب و یک لایه پشم سنگ یا یونولیت به عنوان عایق صدا و دما ساخته می شود در ساختمان هایی که امکان ایجاد سر و صدا از طرف سارقین برای تخریب درب امکان پذیر نمی باشد، استفاده نمود زیرا در مواردی که سارق امکان و زمان ایجاد سر و صدا را به منظور تخریب درب را داشته باشند، مانندمنازل و محل هایی که دور از هم هستند مانند: منازل ویلایی ،کارخانجات , انبارها و… باید از درب ضدسرقت با ویژگیهای خاص استفاده کرد تا بتوان امکان داخل شدن سارق بعد از برش و تخریب لایه های سطحی درب ضد سرقت به ساختمان را به کمترین حد ممکن رساند.در این موارد خاص می توان ضخامت ورق های های فولادی مورد استفاده در دو طرف درب ضد سرقت را تقویت کرده و به دو میلی متر و جمعا چهار میلی متر افزایش داد علاوه بر آن می توان لایه های میانی نیز از طریق ایجاد شبکه های فولادی مستحکم به همراه تزریق فوم های ضد برش , ضد مته، ضد اسید تقویت کرد. علاوه بر استانداردهای امنیتی و تقویتی در تولید درب ضد سرقت و انتخاب درب, ویژگیهای دیگری نیز می توان به دربهای ضد سرقت به منظور ارتقا کیفیت لایه های بیرونی و درونی درب در اماکن خاص ازجمله پوششهای ضدرطوبت, ضد اسید به عنوان ویژگیهای مخفی و غیر قابل رویت، بمنظور استفاده درمکانهایی با رطوب بالا و یا محیط های صنعتی و اسیدی و زیبایی ظاهری و طرح های مناسب برای منازل مسکونی از نکات مهم برای خرید درب ضد سرقت است. در انتها متذکر می شویم که بهترین و مرغوبترین درب ضدسرقت زمانی مناسب است که سارقین نتوانند قفل نصب شده بر روی درب را تخریب کنند, پس هیچ درب ضد سرقتی ، حتی اگر از بهترین نوع فولاد نفوذ ناپذیر و تحت استانداردهای جهانی فوق العاده هم ساخته شده باشد، بدون نصب قفل و توپی ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت.

سلام محمودی گرامی :
‎درب ضدسرقت به دربی گفته می شود که علاوه بر ممانعت از ورود سارقین، بتواند عایقی مناسبی برای سرما،حرارت و رطوبت نیز باشد . تولید درب ضد سرقت باید به گونه ای باشد که در شرایط اقلیمی مورد استفاده کاملا مقاوم باشد. به عنوان مثال میتوان از دربهای ضد سرقت ساده فلزی که از دو ورق فولادی به ضخامت یک میلیمتر در هر دو طرف درب و یک لایه پشم سنگ یا یونولیت به عنوان عایق صدا و دما ساخته می شود در ساختمان هایی که امکان ایجاد سر و صدا از طرف سارقین برای تخریب درب امکان پذیر نمی باشد، استفاده نمود زیرا در مواردی که سارق امکان و زمان ایجاد سر و صدا را به منظور تخریب درب را داشته باشند، مانندمنازل و محل هایی که دور از هم هستند مانند: منازل ویلایی ،کارخانجات , انبارها و… باید از درب ضدسرقت با ویژگیهای خاص استفاده کرد تا بتوان امکان داخل شدن سارق بعد از برش و تخریب لایه های سطحی درب ضد سرقت به ساختمان را به کمترین حد ممکن رساند.در این موارد خاص می توان ضخامت ورق های های فولادی مورد استفاده در دو طرف درب ضد سرقت را تقویت کرده و به دو میلی متر و جمعا چهار میلی متر افزایش داد علاوه بر آن می توان لایه های میانی نیز از طریق ایجاد شبکه های فولادی مستحکم به همراه تزریق فوم های ضد برش , ضد مته، ضد اسید تقویت کرد. علاوه بر استانداردهای امنیتی و تقویتی در تولید درب ضد سرقت و انتخاب درب, ویژگیهای دیگری نیز می توان به دربهای ضد سرقت به منظور ارتقا کیفیت لایه های بیرونی و درونی درب در اماکن خاص ازجمله پوششهای ضدرطوبت, ضد اسید به عنوان ویژگیهای مخفی و غیر قابل رویت، بمنظور استفاده درمکانهایی با رطوب بالا و یا محیط های صنعتی و اسیدی و زیبایی ظاهری و طرح های مناسب برای منازل مسکونی از نکات مهم برای خرید درب ضد سرقت است. در انتها متذکر می شویم که بهترین و مرغوبترین درب ضدسرقت زمانی مناسب است که سارقین نتوانند قفل نصب شده بر روی درب را تخریب کنند, پس هیچ درب ضد سرقتی ، حتی اگر از بهترین نوع فولاد نفوذ ناپذیر و تحت استانداردهای جهانی فوق العاده هم ساخته شده باشد، بدون نصب قفل و توپی ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت.

سلام
‎چه درب ضد سرقتی مناسب من است؟

سلام عباسی عزیز :
‎درب ضد سرقت را با اضافه کردن تجهیزاتی مانند زنگ هشدار ،قفل دیجیتال ، قفل اثر انگشتی ، قفل کارتی ، قفل رمزدار و یه طور کلی قفل هوشمند می توان بیش از پیش امن و ایمن کرد .یکی از مواردی که باعث افزایش امنیت در این درب ها میشود این است که کلیه تجهیزاتی که روی این درب های ضد سرقت نصب میشوند دارای منبع تغذیه درونی هستن و بنابراین با قطع برق ساختمان هیچ اختلالی در کارکرد آنها ایجاد نمیشود .

سلام
‎آیا می توان به درب ضد سرقت تجهیزات جانبی اضافه کرد و امنیت آن را بالاتر برد ؟

سلام احمدی گرامی :
‎قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد و تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

سلام ‎ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟

سلام کیمیا رستگار گرامی:درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران معمولا ساخت یکی از کشورای ترکیه، ایران و یا چین هستند که هر کدام از این درب ها ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند. معمولا درب های ضد سرقت ترک باکیفیت ترین درب ای ضد سرقت هستند که زیبایی منحصر به فرد و قیمت بالاتری نیز دارند. درب های ضد سرقت ایرانی نیز کیفیت بالایی دارند و در واقع همان درب های ضد سرقت ترکیه ای هستند که قطعات آنها در ایران مونتاژ و به هم وصل شده است.

سلام درب ضد سرقت موجود در بازار ساخت کدام کشورند؟

سلام خاکساری عزیز: قفل درب ضد سرقت مهمترین نقش را در امنیت این درب ها دارد. تفاوت درب ضد سرقت با درب های معمولی تعداد زبانه های آن است و هر چه تعداد این زبانه ها بیشتر باشد امنیت این قفل ها نیز بیشتر خواهد بود. در هنگام خرید درب ضد سرقت بیشتر از هر چیز باید به آن قفل توجه داشته باشید و توجه داشته باشید که در ساخت درب های ضد سرقت باکیفیت از قفل های ساخت ترکیه استفاده میشود. درب های ضد سرقت دارای دو نوع کلید اصلی و کارگری بوده که کلیدهای کارگری در زمان ساخت و ساز خانه به کار میروند و کلیدهای اصلی باید تنها نزد صاحبخانه باشند.پس از اتمام کار و تحویل خانه نیز باید تنها از کلیدهای اصلی استفاده نمایید.

سلام قفل دربهای ضد سرقت چقدر ایمن هستند؟

سلام اکرمی گرامی:
‎سوالی که اکثر افراد در هنگام خرید درب ضد سرقت می پرسند این است که آیا قفل درب های ضد سرقت قابل باز شدن هستند و یا اینکه از روی کلید های درب می توان کپی تهیه کرد؟
‎در جواب سوال دوم می توان به قدرت گفت که بله قابلیت ساخت کلید ها در اکثر کلید سازی ها وجود دارد ولی به خاطر این که کلید های درب ضد سرقت اصطلاحا کامپیوتری است هزینه ساخت بیشتری نسبت به کلیدهای دیگر دارد. و اما جواب سوال دوم این است که اگر از اکثر افراد متخصص سازنده درب ضد سرقت این سوال را بپرسید به این جمع بندی خواهید رسید که قفل درب ضد سرقت را هم می توان باز کرد ولی با زمان بیشتر ، صدای بیشتر و تخصص بیشتر ...

سلام
‎چگونه می شود قفل درب ضد سرقت را باز کرد؟

سلام امیرحسین باقری عزیز :
‎پاسخ این سوال وابسته به سایز چهار چوب درب قبلی است .اگر سایز یکی باشد که بدون هیچ دردسر و مشکلی می تواند درب ضدسرقت جدید را نصب کنیم . اما در صورتی هم که یکی نبود می توانید از کارشناس شرکت مورد نظر کمک بگیرید و با کمترین تخریب درب ضدسرقت جدید را جایگزین درب ورودی قبلی بکنید .

سلام روزخوش
‎آیا نصب درب ضد سرقت در ساختمان هایی که در گذشته از درب معمولی استفاده می کرده اند امکان پذیر است ؟

سلام محمدزاده عزیز :ممنون از انتخاب و اعتماد به ما

با تشکر فراوان از سپاهان درب بابت کارهای باکیفیتشون

سلام لشکری عزیز ؛
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس مربوطه خود در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنند

سلام ما دیروز سفارش این درب رو گذاشتیم میخواستم بدونم کی تحویل داده میشه؟؟

سلام احسان صالحی گرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۲۸۹۲۹۸
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸

Salam kharid huzuri ham darid?

سلام علی قنبری عزیز گرامی :: ممنون از انتخاب و اعتماد به ما

سلام بسیار ممنونیم بابت درب با کیفیتی که برامون ارسال کردید

سلام سیما مولایی
تحویل درب و نصب درب در یک روز انجام میشه؟

این درب و موجودی دارین ازش؟

سلام سهیل طالبی گرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۲۸۹۲۹۸
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸

سلام تحویل چند روزست؟

جناب حمیدزاده عزیز:
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۸۴۲۸۷۷
۷۷۲۸۹۲۹۸
۰۹۱۹۱۱۹۷۱۴۰
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸

بسیار زیباست

قیمت این درب رو میفرمایید؟

زیباست

محصولات مشابه