درب ضد سرقتsp-11

9 تومان

9 تومان به ازای 1

26

قیمت درب های ضد سرقت سفید لوکس

درب ضد سرقت سفید رویه چوب یا pvc

 درب ضد سرقت سفید قابلیت شخصی سازی یراق با هزینه جداگانه(طلایی کردن دستگیره ها)

درب ضد سرقت سفید به اندازه مشتری

درب ضد سرقت سفید در طرح های متنوع با قابلیت نصب دور کوب هم رنگ

در ضد سرقت سفید در کفی های  14 و 18 سانتی متر با افزایش قیمت

لطفا روی مطالب بیشتر کلیک کنید

10 قلم

تولیدکننده

  • ( 45 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

درب ضد سرقت سفید طلایی       

درب ضد سرقت سفید طلایی معمولا درب ضد سرقت سفید با یراق آلات طلایی می باشد که جلوه ای بسیار شکیک به درب ضد سرقت سفید خواهد داد! و طرفداران خاص خود را خواهد داشت                        

                                               

درب ضد سرقت سفید طلایی

درب ضد سرقت سفید قیمت | قیمت درب ضد سرقت ترک سفید رنگ   

قیمت درب ضد سرقت سفید به چندین آیتم ربط دارد اول اینکه از چه قفل و یراقی برای درب استفاده شده است! و معمولا قفل و یراق ترک باعث تاثییر زیادی در قیمت درب ضد سرقت ترک سفید رنگ خواهد داشت ! آیتم بعدی نوع رویه درب ضد سرقت خواهد بود! معمولا رویه چوب باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت سفید خواهد شد! و آیتم مهم آخر نیز میزان ورق فولادی استفاده شده در داخل درب ضد سرقت سفید است که آن نیز بر روی قیمت درب ضد سرقت سفید تاثیری بسیار زیاد دارد ! قیمت درب ضد سرقت سفید معمولا از درب های ضد سرقت قهوه ای بالاتر می باشد و دلیل این افزایش قیمت درب ضد سرقت سفید به خاطر سربار تولید آن می باشد! به دلیل اینکه درب ضد سرقت سفید باید چهارچوب و لنگه آن نیز سفید باشد و از پرسه تولید (سری کاری )خارج است و باید  خط تولید متوقف شود و خط  تولید سفید شود این وقفه باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت سفید خواهد شد. و نیز اگر دستگیره و یراق درب ضد سرقت طلایی باشد باز باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت سفید خواهد شد (یراق درب ضد سرقت بر اساس رنگ نیز تفاوت قیمت دارند)

خرید درب ضد سرقت سفید |  خرید درب ضد سرقت سفید رنگ    

                     

درب ضد سرقت سفید مدرن لوکس | جدیدترین درب ضد سرقت سفید   

درب ضد سرقت سفید مدرن یا لوکس بیشتر از نوع جدیدترین درب ضد سرقت سفید می باشد که در ساخت آنها از ترکیب موادی همچون استیل و مواد پلیمری استفاده شده است که می تواند جلوه ای مدرن و زیبا به درب ضد سرقت سفید لوکس شما بدهد

       

انواع درب ضد سرقت سفید

درب های ضد سرقت سفید رنگ | مدل درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید انواع مختلفی دارد که می تواند به سه دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد:

 درب ضد سرقت سفید با رویه چوب طبیعی

درب ضد سرقت سفید با رویه مصنوعی                                 

 درب ضد سرقت فلزی سفید                                                  

     

  از نظر ساختاری نیز درب ضد سرقت سفید به چند دسته تقسیم می شود :                                                 

درب ضد سرقت شیشه خور سفید                                           

درب ضد سرقت سفید شیشه خور معمولا قسمت شیشه خور یا به صورت غیر بازشو هستند (طرف مقابل دیده نمی شود) و اگر بخواهد به صورت بازشو باشد باید عرض آن از عرض سر یک انسان بالغ کوچکتر باشد! ونیز اطراف بازشوی آن ورق فلزی تقویت شده کارشده باشد تا از گشاد کردن قسمت شیشه خور(بازشوی درب) به وسیله دیلم یا هر جسم سخت دیگری جلوگیری کند!

درب ضد سرقت شیشه خور

                                       

درب ضد سرقت سفید دولنگه و سه لنگه

درب های ضد سرقت سفید را به هر طرح و مدلی میتوان ساخت و هیچ محدودیتی در مورد دو لنگه و سه لنگه ساخته شدن درب ضد سرقت سفید و جود ندارد( درب ضد سرقت دو لنگه )  

درب ضد سرقت دولنگه و سه لنگه

درب ضد سرقت سفید ایرانی | درب ضد سرقت ایرانی سفید رنگ 

درب ضد سرقت سفید ایرانی سفید رنگ به دربی گفته خواهد شد که هم رویه درب هم قفل و یراق و سازه فلزی درب در ایران ساخته شده است و به طبع آن از قیمت بهتری نیز نسبت به هم رده های ترک خود بر خوردار است

                      

درب ضد سرقت سفید ترک  

درب ضد سرقت سفید ترک در بازار به دو دسته تقسیم می شود درب ضد سرقت ترک وارداتی (که باید برگه سبز ترخیص و گمرک را داشته باشد) و درب ضد سرقت سفید ترک که رویه و قفل و یراق آن وارداتی و در ایران منتاژ می شود

درب ضد سرقت سفید بهتره یا قهوه ای

در مورد اینکه درب ضد سرقت سفید بهتر است یا قهوه ای باید گفت این به سلیقه شما ربط دارد و اینکه نوع دکوراسیون شما که به کدام رنگ درب ضد سرقت سقید و یا درب ضد سرقت قهوه ای بیاید ربط دارد! ولی در زیر سعی شده است به معایب و محاسن درب ضد سرقت سفید پرداخته شود که شما بتوانید آگاهانه تر انتخاب کنید!

                                  

معایب درب ضد سرقت سفید 

بزرگترین عیب درب ضد سرقت سفید کثیف شدن درب به مرور زمان می باشد! مخصوصآ در نواحی که دست با درب ضد سرقت سفید برخورد بیشتری دارد ! و کلا درب ضد سرقت سفید نیاز بیشتری به نگهداری و تمیزی دارد ! 

درب ورودی ضد سرقت سفید

یکی از بد ترین انتخاب های شما برای درب ورودی می تواند درب ورودی ضد سرقت سفید می باشد 

مدل های درب ضد سرقت سفید

همه درب های ضد سرقت را می توان به رنگ سفید ساخت و هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد پس شما می توانید به راحتی مدلی را که انتخاب کردید با شخصی سازی به رنگ سفید تغییر داده .و لازم به ذکر است که وقتی درب ضد سرقت سفید سفارش می دهید پرسه تولید درب ضد سرقت زمان بیشتری خواهد گرفت (خط تولید باید سفید شود و معمولا هر کارخانه ای یک روز در هفته رنگ های سفارشی را تولید می کند)                                            

درب ضد سرقت ونوس سفید 

درب ضد سرقت ونوس یکی از محبوب ترین درب های ضد سرقت و یکی از پرسفارش ترین درب های ضد سرقت در مجموعه سپاهان درب می باشد! رنگ سفید درب ضد سرقت ونوس(ضد سرقت ونوس سفید) بسیار شکیل و خیره کننده می باشد و از محبوبیت خاص در بین خانم ها بر خوردار می باشد     

                             

                         درب ضد سرقت سفید      

                

درب های ضد سرقت سفید | درب ضد سرقت رنگ سفید | عکس درب ضد سرقت سفید | فروشگاه درب ضد سرقت سفید|درب ضد سرقت سفید دیجی کالا |درب ضد سرقت سفید رنگ |درب ضد سرقت سفید گلدار   

لینک های مفید:

درب ضد آب | درب ضد حریقدرب کشوییدرب ریلیچسب ممبراندرب چوبی |  درب اتاقدرب ضد سرقت استیل | درب پلی ووددرب لابی |

درب ضد حریقدرب استیل | درب ضد سرقت ترک | درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت فلزیدرب ضد سرقت قیمت | درب اتاق سرور |درب ضد سرقت ارزان

سلام معروفی عزیز:
‎به طور کلی باید بگوییم درب های ضد سرقت موجود در بازار فعلی ایران بر سه نوع هستند : درب ضد سرقت ایرانی ، درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت چینی.البته باید این مورد را هم در نظر بگیریم که درب های ضد سرقت ایرانی هم دارای بیشتر ویژگی های درب های ضد سرقت ترک هستند زیا این درب ها فقط در ایران مونتاژ میشوند و به فروش می رسند . همین طور باید این مورد را مد نظر قرار بدهیم که بیشتر از کشور سازنده در های ضد سرقت باید به تجهیزات و قابلیت های درب ضدسرقت مد نظر توجه بیشتری کنیم .

سلام
‎درب ضد سرقت کدام کشور از کیفیت بالاتری نسبت به سایر درب های ضد سرقت برخوردار است ؟

سلام مونا هداوندی گرامی :
‎درب ضدسرقت به دربی گفته می شود  که علاوه بر ممانعت از ورود سارقین، بتواند عایقی مناسبی برای سرما،حرارت و رطوبت نیز باشد . تولید درب ضد سرقت باید به گونه ای باشد که در شرایط اقلیمی مورد استفاده کاملا مقاوم باشد. به عنوان مثال میتوان از دربهای ضد سرقت ساده فلزی که از دو ورق  فولادی به ضخامت یک میلیمتر در هر دو طرف درب و یک لایه پشم سنگ یا یونولیت به عنوان عایق صدا و دما ساخته می شود در ساختمان هایی که امکان ایجاد سر و صدا از طرف سارقین برای تخریب درب امکان پذیر نمی باشد، استفاده نمود زیرا در مواردی که سارق امکان و زمان ایجاد سر و صدا را به منظور تخریب درب را داشته باشند، مانندمنازل و محل هایی که دور از هم هستند مانند: منازل ویلایی ،کارخانجات , انبارها و… باید از درب ضدسرقت با ویژگیهای خاص استفاده کرد تا بتوان امکان داخل شدن سارق بعد از برش و تخریب لایه های سطحی درب ضد سرقت به ساختمان را به کمترین حد ممکن رساند.در این موارد خاص می توان ضخامت ورق های های فولادی  مورد استفاده در دو طرف درب ضد سرقت را تقویت کرده و به دو میلی متر و جمعا چهار میلی متر افزایش داد علاوه بر آن می توان لایه های میانی نیز از طریق ایجاد شبکه های فولادی مستحکم به همراه تزریق فوم های ضد برش , ضد مته، ضد اسید تقویت کرد. علاوه بر استانداردهای امنیتی و تقویتی در تولید درب ضد سرقت و انتخاب درب, ویژگیهای دیگری نیز می توان به دربهای ضد سرقت به منظور ارتقا کیفیت لایه های بیرونی و درونی درب در اماکن خاص ازجمله پوششهای ضدرطوبت, ضد اسید به عنوان ویژگیهای مخفی و غیر قابل رویت، بمنظور استفاده درمکانهایی با رطوب بالا و یا محیط های صنعتی و اسیدی و زیبایی ظاهری و طرح های مناسب برای منازل مسکونی از نکات مهم برای خرید درب ضد سرقت است. در انتها متذکر می شویم که بهترین و مرغوبترین درب ضدسرقت زمانی مناسب است که سارقین نتوانند قفل نصب شده بر روی درب را تخریب کنند, پس هیچ درب ضد سرقتی ، حتی اگر از بهترین نوع فولاد نفوذ ناپذیر و تحت استانداردهای جهانی فوق العاده هم ساخته شده باشد، بدون نصب قفل و توپی ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت.

سلام
‎چه درب ضد سرقتی مناسب من است؟

سلام همتی گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
021.77842877
09120802912

سلام نصب و تحویل درب در یک روز انجام میشه؟؟

سلام وحدتی گرامی:
‎در پاسخ به این سوال ابتدا نگاهی کلی به ویژگی های اصلی یک درب ضد سرقت می اندازیم.
‎درب ضد سرقت نسبت به درب های معمولی و قدیمی به علت ساختار خاصی که برای آن تعبیه شده است دارای مقاومت و امنیت بالاتری است . درب ضدسرقت از نظر ساختار کلی قفل ، لولاو جنس بدنه و رویه آن کاملا متفاوت با درب ورودی چوبی معمولی است. البته درست است که اسم این درب ها درب ضد سرقت است و می تواند مانع ورود افراد و سارقین شود اما در کنار این قابلیت دارای خاصیت ضد حریق و عایق رطوبت ، صدا، گرما و سرما نیز هست .
‎شاید بتوانیم بگوییم مهمترین جز یک درب ضد سرقت خوب و کارا قفل در ضد سرقت است . پس یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید درب ضدسرقت باید به آن توجه کنید انتخاب دربی است که دارای قفلی با کیفیت عالی است.
‎درب های ضد سرقت معمولا لولای پنهان دارند و معمولا لولا از خارج یا از هر دو طرف نا مشخص و پنهان است . این مساله یکی از راههای کلید جهت حذف امکان باز کردن درب ب وسیله اهرم است .
‎همین طور درب ضد سرقت لایه های مختلفی از جنس مواد متفاوت دارد از جمله ام دی اف MDF ، اچ دی افHDF  ،فلز ، شیشه و… که فضای خالی بین درب هم از پشم سنگ پر میشود که خود این مساله باعث عایق شدن درب در مقابل صدا و حرارت میشود.
- [ ] پس در پاسخ به این سوال باید بگوییم علاوه بر امنیت زیادی که این درب ها برای منازل مسکونی و اداری فراهم می کنند ، سارقین حتی با دیدن این نوع درب ها فرار را بر قرار ترجیح می دهند ، چون آنها زمان زیادی برای ورود ندارند و همانطور که اشاره کردیم درب های ضد سرقت با دیلم یا هر وسیله دیگری قابل شکستن نیستن و با حضور قفل های کارا و امن امکان باز شدن به راحتی را هم ندارند .
 

سلام
‎یک درب ضد سرقت خوب دارای چه ویژگی هایی است ؟آیا یک درب ضد سرقت در واقعیت می تواند امنیت کامل را فراهم کند و  واقعا “ضد سرقت” است ؟

سلام لیلا فاقدی گرامی : ‎پاسخ این سوال وابسته به سایز چهار چوب درب قبلی است .اگر سایز یکی باشد که بدون هیچ دردسر و مشکلی می تواند درب ضدسرقت جدید را نصب کنیم . اما در صورتی هم که یکی نبود می توانید از کارشناس شرکت مورد نظر کمک بگیرید و با کمترین تخریب درب ضدسرقت جدید را جایگزین درب ورودی قبلی بکنید .

سلام
‎آیا نصب درب ضد سرقت در ساختمان هایی که در گذشته از درب معمولی استفاده می کرده اند امکان پذیر است ؟

سلام بهرامی عزیز :
‎بله درب ضد سرقت را میتوان به صورت سفارشی ساخت به عنوان مثال درب ضد سرقت مناسب برای کارخانه ها باید علاوه بر ضد سرقت بودن عایق حرارتی و رطوبتی هم داشته باشد و در مقابل اسید هم مقاوم باشد.

سلام
‎آیا میتوان درب ضد سرقت رابه طور سفارشی ساخت؟

سلام چمن آرا :
‎به طور کلی باید بگوییم درب های ضد سرقت موجود در بازار فعلی ایران بر سه نوع هستند : درب ضد سرقت ایرانی ، درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت چینی.البته باید این مورد را هم در نظر بگیریم که درب های ضد سرقت ایرانی هم دارای بیشتر ویژگی های درب های ضد سرقت ترک هستند زیا این درب ها فقط در ایران مونتاژ میشوند و به فروش می رسند . همین طور باید این مورد را مد نظر قرار بدهیم که بیشتر از کشور سازنده در های ضد سرقت باید به تجهیزات و قابلیت های درب ضدسرقت مد نظر توجه بیشتری کنیم .

سلام
‎درب ضد سرقت کدام کشور از کیفیت بالاتری نسبت به سایر درب های ضد سرقت برخوردار است ؟

سلام تینا عزیز :
‎بسته به نوع دربی که قصد خرید آن را داریم می توان به این سوال پاسخ داد . درب های ضد سرقت ترک به علت دارا بودن بالاترین کیفیت و بالاترین استانداردهای امنیتی لازم  در ساخت قفل می توانیم با اطمینان زیاد بگوییم تقریبا ورود به محل مورد نظر با استفاده از قفل درب ضد سرقت ترک امکان پذیر نیست . البته این قفل ها دو نوع کلید دارند به عنوان کلید اصلی و کلی کارگری که باید به این نکته توجه کنیم که فقط کلید کارگری را در دسترس عموم بگذاریم .

سلام
‎آیا قفل درب ضد سرقت مطمئن و امن است ؟

سلام عطایی گرامی:
‎قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد و تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

سلام
‎ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟

سلام ایمان گرامی:
‎باید عرض کنیم که این نوع مغزی درب ضد سرقت دارای قیمت بالایی است و در بازار موجود می باشد ، اما دقت کنید که مغزی قفل ضد سرقتی که در انواع درب ها استفاده میشود این خاصیت را ندارد.

سلام
‎ایا مغزی درب ضد سرقت در مقابل اسید مقاومت کافی را دارد؟

سلام مدرس گرامی:
‎علاوه بر قفلی که در درب های ضد سرقت نصب میشود و درب های ضد سرقت را از معمولی متمایز کرده است، وجود کلاف فلزی دور لنگه و شبکه فلزی داخلی ان است که اهرم کردن درب ها را پایین می اورد.
‎نکته ای که قابل ذکر است این که بیشتر سرقتی که از منازل انجام می شود به وسیله اهرم کردن درب صورت میگیرد که درب های ضد سرقت با ساختار و قفلی که دارند امنیت منازل را بسیار بالا می برند.

سلام
‎تفاوت اصلی بین درب های ضد سرقت و درب معمولی چیست ؟

سلام
‎تفاوت اصلی بین درب های ضد سرقت و درب معمولی چیست ؟

سلام پورعلی گرامی:
‎درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی دارای پوشش چوبی است و برای فضاهای باز مناسب نیست اما درب ضد سرقت چینی به دلیل داشتن پوشش فلزی برای فضاهای باز مناسب است.

‎سلام آیا درب ضد سرقت را میتوان به عنوان درب ویلاها و خانه هایی با فضا باز انتخاب کرد؟

سلام هدایتی گرامی : در پاسخ به این سوال باید عرض کنم بله درب ضد سرقت را میتوان بیش از پیش ایمن نمود با نصب الارم هشدار بر روی درب که با کوچنرین ضربه بر روی قفل به صدا در می آید همچنین میتوان از قفل هایی با ضریب امنیت بالاتر و هوشمند استفاده نمود مانند قفل های اثر انگشتی قفل های کارتی و قفل های رمز دار که دارای انواع واقسام مختلفی میباشند و تمامی قفل های هوشمند درب ضد سرقت دارای منبع تغذیه بر روی خود میباشند که در داخل درب ضد سرقت قرار میگیرند و نیازی به برق ساختمان و سیم کشی ندارند که این خود دلیلی بر امنیت بالای این گونه قفل های درب ضد سرقت می باشد

سلام درب ضد سرقت آیا لوازم جانبی نیز برای بالا بردن بیشتر امنیت دارند؟

سلام سهیل سرلک عزیز :
‎قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد و تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

سلام
‎ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟

سلام بنیامین اراد گرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸
۷۷۲۸۹۲۹۸

سلام چندتا شعبه توی تهران دارید؟

سلام مهلا نظامی گرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸
۷۷۲۸۹۲۹۸

سلام تحویل و نصب درب در یک روز انجام میشه؟

سلام سینا فرهانی گرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸
۷۷۲۸۹۲۹۸

سلام .ببخشید این رنگش به مرور زمان نمیره؟؟؟

سلام امیرعلی کاظمی عزیز : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۲۸۹۲۹۸
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸

Salam
Jenab ma 2ta az hmin kar lazem darim
Mojodi darin azash??

سلام حسینیگرامی : جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید
۷۷۲۸۹۲۹۸
۷۷۸۴۲۸۷۷
۰۹۱۹۵۶۶۹۲۹۸

سلام قیمت کار چند؟؟

سلام رضا حسینی عزیز :
ممنون از انتخاب ما

سلام
ممنون از سپاهان درب و پرسنل مجربشون

سلام حمید عبدالهی ممنون از انتخاب و اعتماد به ما

ممنونم کاربر ف

در به دستمون رسید ممنون از سپاهان درب
جنس در عالیه .

با سلام از سپاهان درب بابت تنوع مدل هاتون.من 4 ماه از شما درب خریدم و خیلی راضیم.موفق باشید

محصولات مشابه