درب سوپر برجسته

درب ضد سرقت سوپر برجسته

درب ضد سرقت سوپر برجسته دارای طراحي بسیار برجسته می باشد و این برجستگی با متریال mdf می باشد که وزن این نوع درب های ضد سرقت نسبت به دیگر انواع درب ضد سرقت بیشتر می باشد. این درب ها با رویه های mdF و روکش چوب طبیعی راش و ملچ تولید می شوند. البته در نمونه های جدید از روکش های pvc خارجی برای طراحي  کردن درب ضد سرقت سوپر برحسته استفاده می کنند.

از نظر قیمت نیز درب های ضد سرقت سوپربرجسته با توجه به مصرف بالای متریال و زمان زیاد تولید و مونتاژ هزینه بیشتری برای تولید دارد. یرآق این نوع درب ها نیز از کشور ترکیه وارد می شوند و کاله ترکیه یکی از ارائه دهندگان یرآق درب ضد سرقت سوپر برجسته می باشد که شرکت سپاهان درب  در از این یرآق برای درب های ضد سرقت خود استفاده می کند.

وزن درب ضد سرقت سوپر برجسته نسبت به مدل ها دیگر درب های ضد سرقت بیشتر می باشد. نصب درب های ضد سرقت سوپر برجسته شبیه سایر درب های ضد سرقت می باشد و نصب و رگلاژ درب های ضد سرقت توسط نصاب های شرکت سپاهان درب  در و با جوشکاری صورت می گیرد.

استاندارد ابعاد درب های ضد سرقت شبیه سایر درب های ضد سرقت می باشد و برای نصب درب های ضد سرقت با فریم انتظار نیاز به عرض ۱۰۷ سانتی متر و ارتفاع ۲۱۳ سانتی متر داریم. مهمترین قسمت در اجرا و نصب درب های ضد سرقت نحوه نصب واجرای آنها بر روی فریم انتظار می باشد.

چاقوكارتي

خريد چاقوكارتي